Yderligere information
| Vægt | 10,64 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Barco Spejl med hylde – Natur er et elegant og funktionelt møbel, der kombinerer spejl og opbevaring i ét. Spejlet er designet med en praktisk hylde i egetræslook, som giver både et dekorativt og anvendeligt element til indretningen. Med målene 92 x 15 x 94,5 cm har spejlet en størrelse, der gør det ideelt til entréen, soveværelset eller garderoben, hvor det giver mulighed for både at tjekke dagens outfit og opbevare småting som nøgler, smykker eller dekorative genstande. Den naturlige træfinish tilfører varme til rummet og passer perfekt ind i både moderne, nordiske og klassiske hjem.
Fordele ved Barco Spejl med hylde – Natur:
Specifikationer:
👉 Barco Spejl med hylde – Natur er det perfekte valg til dig, der ønsker et multifunktionelt møbel, som både tilfører hjemmet praktisk opbevaring og et stilfuldt udtryk.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Natur
| Model: | Barco Spejl med hylde – Natur |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Spånplade, Melaminfolie, Glas |
| Farve: | Natur |
| Længde: | 15 cm |
| Bredde: | 92 cm |
| Højde: | 94,5 cm |
| Vægt (brutto): | 12,4 kg |
| Vægt (netto): | 10,6 kg |
| Samle info: | Adskilt |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Vejl. pris (DKK): | 1000 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 10,64 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk