Yderligere information
| Vægt | 7,5 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Vita Barvogn – Natur er en stilfuld og funktionel barvogn, der kombinerer et moderne design med praktisk opbevaring. Med sine to rummelige hylder i egetræslook og et elegant sort metalstel er denne barvogn en perfekt tilføjelse til ethvert hjem, hvor den både kan bruges til servering, opbevaring eller som et dekorativt møbel.
Vita Barvogn – Natur er en alsidig, stilfuld og praktisk løsning, der tilfører funktionalitet og elegance til ethvert hjem. Med sine elegante egetræslook-hylder, sorte metalstel og rummelige design er denne barvogn perfekt til servering, opbevaring eller dekoration. Ideel til dig, der ønsker et moderne, fleksibelt og funktionelt møbel, der passer perfekt ind i både klassiske og moderne hjem.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Natur
| Model: | Vita Barvogn – Natur |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Stål, Spånplade, Melaminfolie |
| Farve: | Natur |
| Længde: | 68 cm |
| Bredde: | 40 cm |
| Højde: | 79 cm |
| Vægt (brutto): | 8,4 kg |
| Vægt (netto): | 7,5 kg |
| Samle info: | Adskilt |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 875 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 7,5 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk