Yderligere information
| Vægt | 25,9 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstRota Sofabord – Mørkebrun er et stilrent og sofistikeret bord, der kombinerer funktionalitet med et eksklusivt marmorlook. Bordpladen i mørkebrun marmorfinish tilfører varme og elegance til indretningen og giver rummet et luksuriøst præg. Den runde form på Ø80 cm skaber et harmonisk udtryk, der fungerer perfekt som centralt samlingspunkt i stuen. Med en højde på 40 cm har bordet en ideel størrelse, der gør det praktisk til både daglig brug og hyggelige stunder med familie og venner. Den glatte overflade er nem at rengøre, hvilket gør bordet både smukt og funktionelt i hverdagen.
Fordele ved Rota Sofabord – Mørkebrun:
Specifikationer:
Rota Sofabord – Mørkebrun er det perfekte valg til dig, der ønsker et elegant og funktionelt sofabord, som kombinerer praktisk anvendelse med luksuriøst design.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Mørkebrun
| Model: | Rota Sofabord – Mørkebrun |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | MDF, Decorpapir |
| Farve: | Mørkebrun |
| Længde: | 80 cm |
| Bredde: | 80 cm |
| Højde: | 40 cm |
| Vægt (brutto): | 28,7 kg |
| Vægt (netto): | 26,3 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 2315 |
| Vægt | 25,9 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk