Yderligere information
| Vægt | 2,8 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Jena Sidebord – Natur er et stilrent og funktionelt bord, der kombinerer naturlig skønhed med moderne enkelhed. Bordet er fremstillet i eg, hvilket giver det en varm og autentisk karakter med en smuk åretegning, der gør hvert bord unikt. Med sin runde form og kompakte mål på Ø40 x 40 cm er det ideelt som sidebord ved sofaen, lænestolen eller som natbord i soveværelset. Det enkle design gør det let at integrere i både klassiske og moderne indretninger, mens den solide konstruktion sikrer høj holdbarhed.
Fordele ved Jena Sidebord – Natur:
Specifikationer:
Jena Sidebord – Natur er det perfekte valg til dig, der ønsker et funktionelt, tidløst og dekorativt bord i massivt træ, som kan bruges i mange forskellige rum og indretninger.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Natur
| Model: | Jena Hjørnebord – Natur |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Eg |
| Farve: | Natur |
| Længde: | 40 cm |
| Bredde: | 40 cm |
| Højde: | 40 cm |
| Vægt (brutto): | 3,6 kg |
| Vægt (netto): | 3 kg |
| Samle info: | Adskilt |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 690 |
| Vægt | 2,8 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk