Yderligere information
| Vægt | 1 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Paris Pendel – Messing
Tilføj et sofistikeret og stilfuldt element til dit hjem med Paris Pendel i messing. Denne elegante loftslampe passer perfekt ind i stuen eller spisestuen, hvor den både lyser rummet op og skaber et unikt udtryk med sit flotte design. Den smukke messingfinish tilfører et luksuriøst præg, der samtidig giver lampen et moderne og tidløst look.
Paris Pendel – Messing er den ideelle belysningsløsning til dit hjem. Dens stilrene design og messingfinish gør den til en tidløs og elegant tilføjelse til ethvert rum, der tilfører både lys og karakter.
OBS: DETTE ER EN RETURVARE, DEN ER INTAKT, MEN MAN KAN SE KASSEN HAR VÆRET BRUDT.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Styk pris
✅ Farve: Messing
| Model: | Paris Pendel – Messing |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Stål |
| Farve: | Messing |
| Længde: | 6 cm |
| Bredde: | 6 cm |
| Højde: | 28 cm |
| Vægt (brutto): | 1,2 kg |
| Vægt (netto): | 1 kg |
| Samle info: | Adskilt |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 565 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 1 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk