Yderligere information
| Vægt | 17 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Setubal Loungestol – Off-White
Setubal Loungestol – Off-White er en luksuriøs og moderne loungestol, der tilføjer en blød og indbydende følelse til ethvert rum. Med sit imiterede pelsbetræk i off-white og elegante design, er denne stol både komfortabel og stilfuld – perfekt til afslapning eller som en smuk statement i din boligindretning.
Setubal Loungestol – Off-White er designet med komfort og æstetik i tankerne. Det polstrede sæde og ryg gør stolen ideel til afslapning, og det imiterede pelsbetræk tilføjer både blødhed og et moderne, luksuriøst præg. Denne stol er perfekt til at skabe en hyggelig krog i dit hjem.
Setubal Loungestol – Off-White er det perfekte valg for dig, der ønsker en elegant og komfortabel stol til dit hjem. Med sin bløde imiteret pels og luksuriøse design skaber denne stol en behagelig og stilfuld atmosfære i din stue, dit soveværelse eller ethvert andet rum, der trænger til et touch af elegance.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Off-White
| Model: | Setubal Loungestol – Off-White |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Skum, Bøg, Polyester |
| Farve: | Off-White |
| Farvekode: | HN1093 |
| Sæde højde: | 42 cm |
| Sæde dybde: | 60 cm |
| Længde: | 87 cm |
| Bredde: | 88 cm |
| Højde: | 75 cm |
| Vægt (brutto): | 22,8 kg |
| Vægt (netto): | 17 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 4250 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 17 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk