Yderligere information
| Vægt | 16 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Milo Loungestol – Off-White er en moderne og komfortabel stol, der forener stilrent design med funktionalitet. Den er betrukket med blødt off-white stof, som giver et lyst og indbydende udtryk, der passer perfekt til både stuen, soveværelset eller hjemmekontoret. Loungestolen er udstyret med drejefunktion, hvilket gør den praktisk og fleksibel i brug, uanset om du vil læse, se tv eller blot slappe af. Det elegante formsprog og den behagelige polstring gør stolen til et oplagt valg for dig, der ønsker komfort og æstetik i ét møbel.
Fordele ved Milo Loungestol – Off-White:
Specifikationer:
Milo Loungestol – Off-White er det ideelle valg for dig, der ønsker en kombination af komfort, moderne design og praktisk funktionalitet i ét møbel.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Off-White
| Model: | Milo Loungestol – Off-White |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Metal, Polyester, Krydsfiner, Skum |
| Farve: | Off-White |
| Farvekode: | HN1081 |
| Sæde højde: | 39 cm |
| Sæde dybde: | 59 cm |
| Sæde bredde: | 67 cm |
| Længde: | 74 cm |
| Bredde: | 67 cm |
| Højde: | 70 cm |
| Vægt (brutto): | 17,4 kg |
| Vægt (netto): | 16 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Vejl. pris (DKK): | 2440 |
| Vægt | 16 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk