Yderligere information
| Vægt | 32 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Messina Loungestol med drejefunktion – Lysebrun er en indbydende loungestol, der kombinerer komfort, fleksibilitet og et varmt, moderne udtryk. Den lysebrune farve tilfører ro og naturlig varme til rummet, mens drejefunktionen gør stolen ekstra praktisk i hverdagen – perfekt når du vil kunne vende dig mod samtalen, tv’et eller udsigten uden at flytte stolen. En oplagt lænestol til stuen, læsehjørnet eller et loungeområde, hvor både design og funktion betyder noget.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Lysebrun
| Model: | Messina Loungestol med drejefunktion – Lysebrun |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Polyester, Skum, Krydsfiner |
| Farve: | Lysebrun |
| Farvekode: | HN1265 |
| Sæde højde: | 42 cm |
| Sæde dybde: | 57 cm |
| Længde: | 87 cm |
| Bredde: | 85 cm |
| Højde: | 81 cm |
| Vægt (brutto): | 35 kg |
| Vægt (netto): | 32 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 4879 |
| Vægt | 32 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk