Yderligere information
| Vægt | 20 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Lunaro Loungestol – Lysebrun er en elegant og komfortabel stol, der kombinerer moderne design med høj siddekomfort. Den bløde polstring og det indbydende formsprog gør stolen til et oplagt valg til både stue, læsehjørne eller soveværelse. Den lysebrune farve tilfører varme og ro til rummet, mens det tidløse design gør stolen let at integrere i forskellige boligstile. Med sin rummelige form er loungestolen skabt til afslapning, uanset om du ønsker at nyde en god bog, en kop kaffe eller blot slappe af.
Fordele ved Lunaro Loungestol – Lysebrun:
Specifikationer:
Lunaro Loungestol – Lysebrun er det ideelle valg for dig, der ønsker en kombination af komfort, design og funktionalitet i et stilrent udtryk.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Lysebrun
| Model: | Lunaro Loungestol – Lysebrun |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Polyester, Skum, Krydsfiner |
| Farve: | Lysebrun |
| Sæde højde: | 42 cm |
| Sæde dybde: | 55 cm |
| Sæde bredde: | 56 cm |
| Længde: | 84 cm |
| Bredde: | 86 cm |
| Højde: | 87 cm |
| Vægt (brutto): | 22 kg |
| Vægt (netto): | 20 kg |
| Samle info: | Adskilt |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 5625 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 20 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk