Yderligere information
| Vægt | 27,2 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstHawkes Loungestol – Sand er en indbydende og stilren loungestol, der kombinerer komfort med en praktisk drejefunktion. Den sandfarvede nuance giver et lyst og roligt udtryk, som passer perfekt ind i skandinaviske og moderne hjem – og gør stolen nem at matche med både naturmaterialer og mørkere kontraster. Drejefunktionen gør det let at vende sig mod samtalen, tv’et eller udsigten, hvilket gør stolen oplagt som fast plads i stuen, læsehjørnet eller i et loungeområde.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Sand
| Model: | Hawkes Loungestol – Sand |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Metal, Polyester, Krydsfiner, Skum |
| Farve: | Sand |
| Farvekode: | HN1287 |
| Sæde højde: | 43 cm |
| Sæde dybde: | 60 cm |
| Sæde bredde: | 64 cm |
| Længde: | 90 cm |
| Bredde: | 92 cm |
| Højde: | 75 cm |
| Vægt (brutto): | 32,6 kg |
| Vægt (netto): | 27,2 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Vejl. pris (DKK): | 4249 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 27,2 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk