Yderligere information
| Vægt | 14,1 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Glasgow sæt – Hvid er et indbydende og elegant loungemøbel, der består af en komfortabel loungestol og en matchende fodskammel. Sættet er udført i en smuk hvid farve, som tilfører et lyst og moderne udtryk til indretningen. Loungestolen er polstret med blødt stof, der sikrer høj komfort, mens fodskamlen giver mulighed for fuld afslapning med benene oppe. Det tidløse design gør Glasgow sættet velegnet til både klassiske og moderne hjem, hvor hygge og komfort er i fokus.
Fordele ved Glasgow sæt – Hvid:
Specifikationer:
Glasgow sæt – Hvid er det oplagte valg til dig, der ønsker et lyst, moderne og komfortabelt loungemøbel, som indbyder til afslapning i hjemmet.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Hvid
| Model: | Glasgow sæt – Hvid |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | 100% Polyester, Fyr, Stål |
| Farve: | Hvid |
| Sæde højde: | 44,5 / 37 cm |
| Længde: | 79 / 42,5 cm |
| Bredde: | 70 / 63 cm |
| Højde: | 98 / 39 cm |
| Vægt (brutto): | 17,2 kg |
| Vægt (netto): | 14,1 kg |
| Samle info: | Adskilt |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Vejl. pris (DKK): | 2800 |
| Vægt | 14,1 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk