Yderligere information
| Vægt | 0,76 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Lohals Lanterne i grøn er en dekorativ og stilfuld lanterne, der bringer farve og hygge ind i både hjem og uderum. Den friske grønne nuance kombineret med glas og metal giver et moderne og indbydende udtryk, perfekt til stemningsfuld belysning.
Lohals Lanterne er det oplagte valg til dig, der ønsker en dekorativ og stemningsskabende lanterne med et moderne og friskt udtryk.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Grøn
| Model: | Lohals Lanterne – Grøn |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Glas, Metal |
| Farve: | Grøn |
| Længde: | 18 cm |
| Bredde: | 18 cm |
| Højde: | 20,5 cm |
| Vægt (brutto): | 1 kg |
| Vægt (netto): | 0,8 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 169 |
| Vægt | 0,76 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk