Yderligere information
| Vægt | 0,15 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
New Zealandsk Lammeskindshynde – Mushroom – Rund er en luksuriøs og komfortabel hynde, der tilfører både varme og elegance til dit hjem. Denne hynde er lavet af 100 % naturligt og ægte New Zealandsk lammeskind i høj kvalitet, hvilket giver en utrolig blød og behagelig siddeoplevelse. Den smukke mushroom-farve tilfører et naturligt og stilfuldt præg, som passer perfekt ind i både moderne og klassisk indretning.
Hynden er ideel til at lægge på sædet af din spisebordsstol for ekstra komfort og et sofistikeret look.
New Zealandsk Lammeskindshynde – Mushroom – Rund er den perfekte løsning til at tilføre både komfort og elegance til dit hjem. Den bløde tekstur og den naturlige mushroom-farve gør denne hynde ideel til at skabe et stilfuldt og indbydende miljø.
✅Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk pris
✅ Farve: Mushroom
| Model: | Lammeskindshynde – Lysebrun |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Ægte lammeskind |
| Farve: | Lysebrun |
| Længde: | 35 cm |
| Bredde: | 35 cm |
| Højde: | 5 cm |
| Vægt (brutto): | 0,2 kg |
| Vægt (netto): | 0,2 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 159 |
| Vægt | 0,15 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk