Yderligere information
| Vægt | 0,15 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstLammeskindshynde Imiteret – Grå er et blødt, komfortabelt og stilfuldt tilbehør, der passer perfekt til stole, bænke eller loungemøbler. Med sin autentiske følelse af lammeskind, luksuriøse tekstur og holdbare kvalitet er denne hynde ideel til dig, der ønsker ekstra komfort og en hyggelig atmosfære i hjemmet. Perfekt til både moderne, minimalistiske og skandinaviske indretninger.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Grå
| Model: | Lammeskindshynde Imiteret – Grå |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Polyester |
| Farve: | Grå |
| Længde: | 40 cm |
| Bredde: | 40 cm |
| Højde: | 6.5 cm |
| Vægt (brutto): | 0,2 kg |
| Vægt (netto): | 0,2 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 75 |
| Vægt | 0,15 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk