Yderligere information
| Vægt | 1,6 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Giv din indretning et eksklusivt og stemningsfuldt løft med Vase – Mørkegrøn. Vasen er fremstillet i mundblæst glas, hvilket betyder, at hver vase har sit eget unikke udtryk med små variationer i form, glastykkelse og finish. Den dybe, mørkegrønne farve tilfører ro, elegance og karakter – og fungerer både som en smuk base for blomster og som et dekorativt statement i sig selv.
Med målene Ø 19 cm og 23 cm i højden har vasen en ideel størrelse til både fyldige buketter, enkelte stilke eller dekorative grene, hvor du gerne vil skabe højde og volume i din styling.
Brug vasen som et blikfang:
Tip: Mørkegrøn glas står særligt flot sammen med naturmaterialer som træ, hør og keramik – og giver en lækker kontrast til lyse vægge og neutrale toner.
Da vasen er mundblæst, vil du opleve små forskelle fra vase til vase. Det er en del af charmen og det, der giver et mere håndlavet og autentisk udtryk.
Vase – Mørkegrøn i mundblæst glas er et stilfuldt valg, når du vil skabe et mere eksklusivt udtryk og tilføje dybde og elegance til din indretning – med eller uden blomster.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Mørkegrøn
| Model: | Vase – Mørkegrøn |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Glas |
| Farve: | Mørkegrøn |
| Længde: | 19 cm |
| Bredde: | 19 cm |
| Højde: | 23 cm |
| Vægt (brutto): | 1,8 kg |
| Vægt (netto): | 1,6 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Vejl. pris (DKK): | 199 |
| Vægt | 1,6 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk