Yderligere information
| Vægt | 1,3 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Vase – Mørkegrå er en stilren og dekorativ vase, der kombinerer moderne minimalisme med klassisk elegance. Den er fremstillet i keramik og har en smuk mørkegrå farve, som tilfører dybde og et sofistikeret udtryk til indretningen. Den slanke form gør vasen ideel til både enkelte blomsterstilke, dekorative grene eller tørrede blomster, men den kan også stå som en dekorativ detalje i sig selv. Med en højde på 33,5 cm og en diameter på 14,5 cm har vasen en perfekt balance mellem funktion og æstetik, og den passer både på spisebordet, sofabordet, en hylde eller i vindueskarmen.
Fordele ved Vase – Mørkegrå:
Specifikationer:
Vase – Mørkegrå er det perfekte valg, hvis du ønsker en elegant og alsidig vase, der kombinerer funktionalitet med et tidløst design.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Mørkegrå
| Model: | Vase – Mørkegrå |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Keramik |
| Farve: | Mørkegrå |
| Længde: | 14,5 cm |
| Bredde: | 14,5 cm |
| Højde: | 33,5 cm |
| Vægt (brutto): | 1,6 kg |
| Vægt (netto): | 1,3 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 240 |
| Vægt | 1,3 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk