Yderligere information
| Vægt | 2,65 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstVase – Brun / Beige er en moderne og rustik vase, der kombinerer naturlige nuancer med et robust udtryk. Den er fremstillet i cement, hvilket giver den en rå og tidssvarende karakter, der passer perfekt ind i nordiske og minimalistiske hjem. Den brun/beige farvesammensætning giver et varmt og jordnært udtryk, som let kan matches med både neutrale og farverige blomster. Med en diameter på 20,5 cm og en højde på 18,5 cm har vasen en alsidig størrelse, der gør den velegnet både til buketter, grene eller tørrede blomster, men også som et dekorativt element i sig selv.
Fordele ved Vase – Brun / Beige:
Specifikationer:
Vase – Brun / Beige er et oplagt valg, hvis du ønsker en dekorativ og alsidig vase, der kombinerer naturlige farver med et råt og moderne design.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Brun / Beige
| Model: | Vase – Brun / Beige |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Cement |
| Farve: | Brun / Beige |
| Længde: | 21 cm |
| Bredde: | 21 cm |
| Højde: | 18,5 cm |
| Vægt (brutto): | 3 kg |
| Vægt (netto): | 2,7 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Vejl. pris (DKK): | 225 |
| Vægt | 2,65 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk