Yderligere information
| Vægt | 1,02 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Urtepotte – Hvid er en elegant og minimalistisk løsning til at fremhæve dine planter. Den enkle, runde form kombineret med den rene hvide farve giver et tidløst udtryk, der passer ind i enhver boligindretning. Fremstillet i stål, sikrer urtepotten både holdbarhed og stabilitet, samtidig med at den fremstår let og moderne i sit design.
Fordele ved Urtepotte – Hvid:
Specifikationer:
Urtepotte – Hvid er et ideelt valg til dig, der ønsker en kombination af moderne design og praktisk funktionalitet, som giver dine planter et smukt og stilfuldt udtryk.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Hvid
| Model: | Urtepotte – Hvid |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Stål |
| Farve: | Hvid |
| Længde: | 24,5 cm |
| Bredde: | 24,5 cm |
| Højde: | 21 cm |
| Vægt (brutto): | 1,6 kg |
| Vægt (netto): | 1 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 175 |
| Vægt | 1,02 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk