Yderligere information
| Vægt | 1,3 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Urtepotte – Brun er en elegant og dekorativ potte, der kombinerer funktionalitet med et varmt og naturligt udtryk. Den er fremstillet i keramik, hvilket giver den en solid og holdbar kvalitet, samtidig med at den brune nuance skaber hygge og varme i indretningen. Den enkle form gør den nem at kombinere med andre potter og tilbehør, så den passer ind i både moderne, klassiske og rustikke hjem.
Fordele ved Urtepotte – Brun:
Specifikationer:
Urtepotte – Brun er det ideelle valg, hvis du ønsker en potte, der kombinerer stil, funktionalitet og et varmt, naturligt udtryk til dine planter.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Brun
| Model: | Urtepotte – Brun |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Keramik |
| Farve: | Brun |
| Længde: | 19 cm |
| Bredde: | 19 cm |
| Højde: | 17,5 cm |
| Vægt (brutto): | 1,6 kg |
| Vægt (netto): | 1,3 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 200 |
| Vægt | 1,3 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk