Yderligere information
| Vægt | 0,88 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Urtepotte – Brun er en enkel og tidløs løsning til dig, der ønsker at præsentere dine planter på en stilfuld måde. Den runde form og den dybe brune farve skaber et varmt og elegant udtryk, som passer perfekt ind i både moderne og klassiske hjem. Fremstillet i stål, kombinerer urtepotten et let, minimalistisk design med en robust og holdbar konstruktion, hvilket gør den ideel til daglig brug.
Fordele ved Urtepotte – Brun:
Specifikationer:
Urtepotte – Brun er et perfekt valg, hvis du ønsker en robust og elegant potte, der både fremhæver planterne og skaber en harmonisk stemning i hjemmet.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Brun
| Model: | Urtepotte – Brun |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Stål |
| Farve: | Brun |
| Længde: | 21 cm |
| Bredde: | 21 cm |
| Højde: | 26 cm |
| Vægt (brutto): | 1,5 kg |
| Vægt (netto): | 0,9 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Vejl. pris (DKK): | 190 |
| Vægt | 0,88 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk