Yderligere information
| Vægt | 0,75 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Krukke – Natur – er en smuk og funktionel krukke, der tilfører et naturligt og rustikt præg til dit hjem. Fremstillet i travertin, et holdbart og æstetisk tiltalende materiale, giver denne krukke et tidløst udseende, som passer perfekt til både moderne og klassisk indretning. Den naturlige farve og den enkle form gør den ideel til at fremvise dine yndlingsplanter eller som en stilfuld dekorativ genstand.
Krukke – Natur – er den perfekte løsning for dig, der ønsker en naturlig og stilfuld krukke, der tilfører både funktion og æstetik til dit hjem. Med sin smukke travertinfarve og enkle design er denne krukke ideel til små planter eller som en dekorativ detalje i ethvert rum.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Natur
| Model: | Krukke – Natur |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Travertin |
| Farve: | Natur |
| Længde: | 10 cm |
| Bredde: | 10 cm |
| Højde: | 6,5 cm |
| Vægt (brutto): | 1 kg |
| Vægt (netto): | 0,8 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 240 |
| Vægt | 0,75 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk