Yderligere information
| Vægt | 3 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstFleuriste Vandblomst-Fad i mørkegrå er et stilfuldt og dekorativt fad, der tilfører ro og elegance til både hjem og have. Det organiske design er inspireret af naturens former og skaber et harmonisk udtryk, uanset om det bruges med vand, blomster eller som en enkel dekoration.
Fleuriste Vandblomst-Fad er et oplagt valg til dig, der ønsker et enkelt, elegant og alsidigt dekorationsfad med et naturligt udtryk.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Mørkegrå
| Model: | Fleuriste Vandblomst-Fad – Mørkegrå |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | 65% Polypropylene, 35% Sten |
| Farve: | Mørkegrå |
| Længde: | 60 cm |
| Bredde: | 60 cm |
| Højde: | 16,5 cm |
| Vægt (brutto): | 5 kg |
| Vægt (netto): | 3 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Vejl. pris (DKK): | 279 |
| Vægt | 3 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk