Yderligere information
| Vægt | 2,3 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Townsville Væghylde med vertikale rum – Natur er en praktisk og dekorativ opbevaringsløsning, der giver struktur og orden på en stilfuld måde. Hylden er fremstillet i massivt egetræ, hvilket sikrer en robust kvalitet og et naturligt udtryk, som tilføjer varme til indretningen. Med målene 18 x 30 x 30 cm har hylden en kompakt størrelse, men dens vertikale rum gør den ideel til opbevaring af magasiner, dokumenter, vinflasker eller andre smalle genstande. Den naturlige træfarve fremhæver egetræets smukke åremønster og gør det let at integrere hylden i forskellige boligstile – fra moderne og minimalistiske hjem til klassiske og nordiske indretninger.
Fordele ved Townsville Væghylde med vertikale rum – Natur:
Specifikationer:
Townsville Væghylde med vertikale rum – Natur er et ideelt valg for dig, der ønsker en kompakt, funktionel og stilren hylde, som giver plads til praktisk opbevaring og samtidig bidrager med et naturligt og dekorativt udtryk i hjemmet.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Natur
| Model: | Townsville Væghylde med vertikale rum – Natur |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Eg |
| Farve: | Natur |
| Længde: | 30 cm |
| Bredde: | 18 cm |
| Højde: | 30 cm |
| Vægt (brutto): | 2,8 kg |
| Vægt (netto): | 2,3 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Vejl. pris (DKK): | 625 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 2,3 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk