Yderligere information
| Vægt | 3 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Townsville Væghylde med låge – Natur er en praktisk og stilfuld løsning til opbevaring, hvor funktionalitet og æstetik går hånd i hånd. Hylden er fremstillet i massivt egetræ, hvilket giver en robust konstruktion og et varmt, naturligt udtryk. Med målene 18 x 30 x 30 cm er den kompakt og pladsbesparende, men stadig ideel til at opbevare små genstande, der ikke skal stå fremme. Lågen giver et rent og ryddeligt udtryk, samtidig med at hylden bidrager med en naturlig charme, der passer perfekt ind i både moderne, klassiske og nordiske indretninger.
Fordele ved Townsville Væghylde med låge – Natur:
Specifikationer:
Townsville Væghylde med låge – Natur er det oplagte valg for dig, der ønsker en kompakt og elegant hylde med praktisk opbevaringsplads, som tilfører rummet et naturligt og stilrent udtryk.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Natur
| Model: | Townsville Væghylde med låge – Natur |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Eg |
| Farve: | Natur |
| Længde: | 30 cm |
| Bredde: | 18 cm |
| Højde: | 30 cm |
| Vægt (brutto): | 3,6 kg |
| Vægt (netto): | 3 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Vejl. pris (DKK): | 750 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 3 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk