Yderligere information
| Vægt | 2,6 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Olsberg Væghylde – Natur er en enkel og funktionel hylde, der kombinerer praktisk opbevaring med et naturligt og tidløst design. Den er fremstillet i egefiner, som giver et varmt og autentisk trælook, samtidig med at materialet sikrer en let og stabil konstruktion. Den naturlige overflade gør hylden nem at integrere i både moderne, klassiske og nordiske hjem, hvor den kan bruges til alt fra bøger og små dekorationer til praktiske opbevaringsløsninger. Med målene 40 x 12 x 40 cm har hylden en kompakt størrelse, der gør den velegnet til både små og større vægge, enten alene eller kombineret med flere for et personligt udtryk.
Fordele ved Olsberg Væghylde – Natur:
Specifikationer:
Olsberg Væghylde – Natur er det perfekte valg til dig, der ønsker en funktionel og dekorativ hylde, som kombinerer naturligt trælook med tidløst design.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Natur
| Model: | Olsberg Væghylde – Natur |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | MDF, Egefiner |
| Farve: | Natur |
| Længde: | 12 cm |
| Bredde: | 40 cm |
| Højde: | 40 cm |
| Vægt (brutto): | 3 kg |
| Vægt (netto): | 2,6 kg |
| Samle info: | Adskilt |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Vejl. pris (DKK): | 375 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 2,6 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk