Yderligere information
| Vægt | 2 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Botta Væghylde – Beige er en funktionel og dekorativ væghylde, der kombinerer et stilrent udtryk med praktisk anvendelighed. Den beige finish giver et lyst og tidløst look, som passer ind i mange forskellige boligstile, fra moderne og minimalistiske hjem til klassiske indretninger. Med målene 44 x 17,5 x 18 cm har hylden en praktisk størrelse, der gør den ideel til opbevaring og udstilling af bøger, små planter, billeder eller dekorative genstande. Hylden kan bruges i stuen, entréen, soveværelset eller på kontoret og hjælper med at udnytte vægpladsen optimalt, samtidig med at den tilfører rummet et let og elegant præg.
Fordele ved Botta Væghylde – Beige:
Specifikationer:
👉 Botta Væghylde – Beige er det oplagte valg til dig, der ønsker en funktionel og dekorativ løsning, som giver ekstra opbevaring og et stilrent udtryk til hjemmet.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Beige
| Model: | Botta Væghylde – Beige |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | MDF |
| Farve: | Beige |
| Længde: | 17,5 cm |
| Bredde: | 44 cm |
| Højde: | 18 cm |
| Vægt (brutto): | 2,1 kg |
| Vægt (netto): | 2 kg |
| Samle info: | Adskilt |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Vejl. pris (DKK): | 190 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 2 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk