Yderligere information
| Vægt | 79 kg |
|---|---|
| Model | Højrevendt, Venstrevendt |
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstGør dit hjem ekstra indbydende med Lido Loungesofa – Brun, en stilfuld og rummelig loungesofa designet til komfort og holdbarhed. Med plads til tre personer og en bred chaiselong, er denne sofa perfekt til afslapning, hygge og sociale sammenkomster i stuen, loungen eller opholdsrummet.
Det slidstærke stofbetræk gør sofaen praktisk og nem at vedligeholde, samtidig med at den brune farve tilfører varme og elegance til enhver boligindretning.
Lido Loungesofa med Chaiselong – Brun er den ideelle kombination af stil, komfort og funktionalitet. Med sin brede chaiselong, bløde puder og slidstærke betræk tilbyder denne sofa en perfekt siddeoplevelse i hverdagen. Vælg mellem en højre- eller venstrevendt model, så sofaen passer optimalt ind i dit hjem. Skab et indbydende og elegant opholdsrum, hvor du kan nyde komfort og afslapning i smukt design og høj kvalitet.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1 uge
✅ Stk pris
✅ Farve: Brun
| Model: | Lido lounge |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Polyester, Træ |
| Farve: | Brun |
| Total højde | 76 cm |
| Dybde: | 92-170 cm |
| Længde: | 290 cm |
| Sædedybde: | 64-142 cm |
| Sædehøjde: | 43 cm |
| Vægt pr. stk.: | 78,2 kg |
| Pr. kolli: | 2 stk. |
| Afhentning muligt: | Nej |
| Vægt | 79 kg |
|---|---|
| Model | Højrevendt, Venstrevendt |
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk