Yderligere information
| Vægt | 21 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Bordben – Y ben – Eg er håndlavet i 40×60 mm profiler.
En kraftig og robust løsning som både kan bruges til runde borde med eller uden udtræk eller aflange borde.
Sælges ubehandlet så du kan derfor behandle med olie eller sæbe helt efter eget ønske.
Køber du en bordplade hos os bliver bordbenene olieret i samme farve.
Toppladen er 8×38 cm. For boret 6 mm huller for montering.
Hurtig fragt- Køb dine bordben allerede i dag og få leveret lige til døren.
Bemærk der er ca. 3 ugers leveringstid på denne vare
Da dette er en vare som bliver lavet efter bestilling er det IKKE muligt at returnere den. Læs mere om vores fortrydelsesret her.
Har du spørgsmål til vores bordben, er du naturligvis velkommen til at kontakte os på Tlf. 71 963 863 eller via e-mail [email protected]
Hurtig fragt
Kvalitet & Design
Levering: 3 uger
Sæt pris (4 stk.)
Farve: Eg
| Model: | Y ben |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Træ – eg |
| Behandling | Ubehandlet |
| Farve: | Eg |
| Total højde | 70 cm |
| Bredde på topplade: | 8×38 cm |
| Vægt pr. stk.: | 3 kg |
| Belastning pr stk.: | 150 kg |
| Pr. kolli: | 4 stk. |
| Afhentning muligt: | Ja |
| Vægt | 21 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk