Yderligere information
| Vægt | 0,56 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Giv sofaen, lænestolen eller sengen et friskt og stilrent løft med Yona Pude – Blå. Denne dekorative pude i 45 x 45 cm er en nem måde at tilføje farve, hygge og personlighed til din indretning – uden at du behøver ændre hele rummet. Den blå farve skaber ro og balance og passer perfekt ind i både nordisk, moderne og klassisk stil.
Pudens kvadratiske format gør den ideel til lag-på-lag styling sammen med andre puder i neutrale toner, strukturstoffer eller mønstre – og den fungerer lige så flot alene som et enkelt farvepunkt.
Yona puden passer perfekt i:
Yona Pude – Blå er et enkelt og effektivt valg, når du vil skabe en mere hyggelig og gennemført indretning med et roligt farveelement, der passer ind næsten overalt.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Blå
| Model: | Yona Pude – Blå |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | 100% Polyester |
| Farve: | Blå |
| Bredde: | 45 cm |
| Højde: | 45 cm |
| Vægt (brutto): | 0,7 kg |
| Vægt (netto): | 0,6 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 179 |
| Vægt | 0,56 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk