Yderligere information
| Vægt | 3,3 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Trapani Spejl – Rundt med Kunstlæder Strop (Ø 60 cm)
Tilfør dit hjem elegance og et moderne touch med Trapani Spejl, et rundt spejl med en robust sort stålramme og en stilfuld kunstlæder strop til ophængning. Med en diameter på 60 cm er spejlet perfekt som et centralt fokuspunkt i entréen, badeværelset, stuen eller soveværelset.
Trapani Spejl – Rundt (Ø 60 cm) er det perfekte valg for dig, der ønsker et funktionelt spejl med et elegant og moderne design, der passer til enhver boligindretning.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Sort
| Model: | Trapani Spejl – Sort |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Stål |
| Farve: | Sort |
| Længde: | 2 cm |
| Bredde: | 60 cm |
| Højde: | 60 cm |
| Vægt (brutto): | 4,7 kg |
| Vægt (netto): | 4 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 439 |
| Vægt | 3,3 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk