Yderligere information
| Vægt | 1,3 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Santos Plaid – Mørkeblå (130×170 cm)
Introducer dybde og luksus til dit hjem med Santos Plaid i en rig mørkeblå farve. Denne plaid, fremstillet af genanvendt bomuld, måler 130×170 cm og er ideel til at tilføre både varme og stil til ethvert rum.
Produktegenskaber:
Anvendelse: Santos Plaid er alsidig nok til at bruge overalt i hjemmet. Brug det i stuen for et sofistikeret touch, i soveværelset som en ekstra varmekilde eller endda udendørs når sæsonen tillader det.
Nyd den luksuriøse komfort og den smukke, rige farve af Santos Plaid – Mørkeblå, et ideelt valg for dem, der ønsker at kombinere funktionalitet med miljøansvar i deres boligindretning.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Mørkeblå
| Model: | Santos Plaid – Mørkeblå |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | 100% Genanvendt Bomuld |
| Farve: | Mørkeblå |
| Længde: | 170 cm |
| Bredde: | 130 cm |
| Vægt (brutto): | 1,4 kg |
| Vægt (netto): | 1,3 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 340 |
| Vægt | 1,3 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk