Yderligere information
| Vægt | 0,233 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Parade Mulepose – Natur (31×46 cm)
Parade Mulepose i naturfarvet papirstrå. Denne elegante mulepose, målende 31×46 cm, er et praktisk valg for dem, der værdsætter både stil og funktionalitet i hverdagen.
Produktegenskaber:
Anvendelsesmuligheder: Parade Muleposen er ideel til en række forskellige anvendelser. Brug den som en indkøbstaske, til at transportere bøger eller som en praktisk taske til stranden. Dens stilrene design og naturlige farve gør den også velegnet som en del af din daglige påklædning, hvor den kan tilføje et organisk touch til dit look.
Med Parade Mulepose – Natur, får du en smuk og praktisk løsning, der understreger din modebevidsthed. Den er både rummelig og robust, ideel til dem, der søger en taske, der kan følge med livets mange facetter.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Natur
| Model: | Parade Mulepose – Natur |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Papir, strå |
| Farve: | Natur |
| Længde: | 1 cm |
| Bredde: | 31 cm |
| Højde: | 46 cm |
| Vægt (brutto): | 0,3 kg |
| Vægt (netto): | 0,3 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 89 |
| Vægt | 0,233 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk