Yderligere information
| Vægt | 1,15 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Mina Lærredsprint i brun og beige er en elegant og moderne vægdekoration, der tilfører varme og ro til din indretning. De afdæmpede farver og det stilrene motiv skaber en harmonisk balance, som passer perfekt til både minimalistiske og nordiske hjem.
Mina Lærredsprint er det oplagte valg til dig, der ønsker en elegant og moderne vægdekoration med et varmt og harmonisk udtryk.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Brun / Beige
| Model: | Mina Lærredsprint – Brun / Beige |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | MDF, Canvas |
| Farve: | Brun / Beige |
| Længde: | 2,5 cm |
| Bredde: | 50 cm |
| Højde: | 70 cm |
| Vægt (brutto): | 1,8 kg |
| Vægt (netto): | 1,2 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 339 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 1,15 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk