Yderligere information
| Vægt | 0,5 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Lysestage – Grå / Hvid er en elegant og dekorativ lysestage, der kombinerer moderne design med klassiske materialer. Den er fremstillet i glas og præsenterer et smukt farvespil i grå og hvid, der giver et unikt og stilfuldt udtryk. Farvekombinationen skaber en harmonisk kontrast, som gør lysestagen til et oplagt valg i både nordiske, moderne og klassiske indretninger. Med en størrelse på ø9 x 13 cm har den en høj og slank form, der gør den ideel som midtpunkt på spisebordet, i vindueskarmen eller som en del af en dekorativ opstilling. Når lyset tændes, fremhæves de smukke nuancer og glasets struktur, hvilket skaber en hyggelig og stemningsfuld atmosfære i rummet.
Fordele ved Lysestage – Grå / Hvid:
Specifikationer:
Lysestage – Grå / Hvid er det oplagte valg til dig, der ønsker en dekorativ og stemningsskabende lysestage, som kombinerer farvernes spil med et enkelt og elegant design.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Grå / Hvid
| Model: | Lysestage – Grå / Hvid |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Glas |
| Farve: | Grå / Hvid |
| Længde: | 9 cm |
| Bredde: | 9 cm |
| Højde: | 13 cm |
| Vægt (brutto): | 0,6 kg |
| Vægt (netto): | 0,5 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 175 |
| Vægt | 0,5 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk