Yderligere information
| Vægt | 0,175 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstBudva Køletaske i grøn er en praktisk og stilfuld løsning til dig, der ønsker at holde mad og drikkevarer kolde på farten. Med sit enkle design og funktionelle størrelse er den ideel til både hverdag og udflugter – hvad enten det er til stranden, picnic eller arbejde.
Budva Køletaske er det oplagte valg til dig, der ønsker en funktionel og smart køleløsning til hverdagen og dine oplevelser på farten.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Grøn
| Model: | Budva Køletaske – Grøn |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Polyester, Fyld |
| Farve: | Grøn |
| Længde: | 12,5 cm |
| Bredde: | 24 cm |
| Højde: | 37 cm |
| Vægt (brutto): | 0,2 kg |
| Vægt (netto): | 0,2 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 129 |
| Vægt | 0,175 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk