Yderligere information
| Vægt | 0,636 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Wigan Bordlampe i natur og sort er en elegant og praktisk lampe, der kombinerer moderne design med fleksibel funktionalitet. Den genopladelige løsning gør det nemt at skabe hyggelig belysning præcis dér, hvor du har brug for det – helt uden ledninger.
Wigan Bordlampe er det oplagte valg til dig, der ønsker en praktisk og stilfuld lampe med fokus på både design og funktionalitet.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Natur / Sort
| Model: | Wigan Bordlampe – Natur / Sort |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Metal, PE |
| Farve: | Natur / Sort |
| Længde: | 15 cm |
| Bredde: | 15 cm |
| Højde: | 32 cm |
| Vægt (brutto): | 0,9 kg |
| Vægt (netto): | 0,6 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 319 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 0,636 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk