Yderligere information
| Vægt | 0,45 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Soham LED Lampen i hvid og grøn er en moderne og funktionel lampe, der kombinerer et friskt design med praktisk fleksibilitet. Den genopladelige funktion gør det nemt at skabe lys og stemning, uanset hvor du har brug for det – både inde og ude.
Soham LED Lampe er et oplagt valg til dig, der ønsker en stilfuld, fleksibel og funktionel lampe med et moderne udtryk.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Hvid / Grøn
| Model: | Soham LED Lampe – Hvid / Grøn |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | PP, Stål |
| Farve: | Hvid / Grøn |
| Længde: | 15 cm |
| Bredde: | 15 cm |
| Højde: | 22 cm |
| Vægt (brutto): | 0,6 kg |
| Vægt (netto): | 0,5 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 189 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 0,45 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk