Yderligere information
| Vægt | 0,4 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstSalford Lampen i brun og sort er en stilfuld og funktionel lyskilde, der kombinerer moderne design med praktisk teknologi. Med sin genopladelige funktion og integrerede solcelle er lampen ideel til både indendørs hygge og udendørs brug på terrassen, altanen eller i haven.
Salford Lampe er det oplagte valg til dig, der ønsker en fleksibel og stemningsfuld lampe med fokus på både design og funktionalitet.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Brun / Sort
| Model: | Salford Lampe – Brun / Sort |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Polyrattan / Metal |
| Farve: | Brun / Sort |
| Længde: | 13,5 cm |
| Bredde: | 13,5 cm |
| Højde: | 30,5 cm |
| Vægt (brutto): | 0,5 kg |
| Vægt (netto): | 0,4 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 99 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 0,4 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk