Yderligere information
| Vægt | 0,532 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Ramsey LED Lampen i beige er en elegant og funktionel lampe, der kombinerer et blødt, naturligt udtryk med moderne teknologi. Den genopladelige funktion gør lampen ideel til fleksibel belysning både inde og ude – helt uden behov for ledninger.
Ramsey LED Lampe er det oplagte valg til dig, der ønsker en stilfuld og funktionel lampe, der skaber en varm og indbydende atmosfære.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Beige
| Model: | Ramsey LED Lampe – Beige |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | PP, Stål |
| Farve: | Beige |
| Længde: | 18 cm |
| Bredde: | 18 cm |
| Højde: | 21,5 cm |
| Vægt (brutto): | 0,7 kg |
| Vægt (netto): | 0,5 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 189 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 0,532 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk