Yderligere information
| Vægt | 0,45 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstMargate Bordlampe i brun er en stilfuld og kompakt lampe, der kombinerer moderne design med praktisk funktionalitet. Den genopladelige løsning gør det nemt at placere lampen præcis dér, hvor du ønsker lys – helt uden ledninger.
Margate Bordlampe er det oplagte valg til dig, der ønsker en praktisk og elegant lampe til indendørs brug med fokus på både design og funktionalitet.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Brun
| Model: | Margate Bordlampe – Brun |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Metal |
| Farve: | Brun |
| Længde: | 13 cm |
| Bredde: | 13 cm |
| Højde: | 18 cm |
| Vægt (brutto): | 0,5 kg |
| Vægt (netto): | 0,5 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 179 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 0,45 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk