Yderligere information
| Vægt | 0,56 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstMargate Bordlampe i bordeaux er en elegant og dekorativ lampe, der tilfører varme og karakter til din indretning. Med sin dybe farve og stilrene design er lampen et smukt element, der både fungerer som lyskilde og dekorativ detalje.
Margate Bordlampe er det oplagte valg til dig, der ønsker en stilfuld og funktionel lampe med et unikt farveudtryk.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Bordeaux
| Model: | Margate Bordlampe – Bordeaux |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Metal |
| Farve: | Bordeaux |
| Længde: | 16 cm |
| Bredde: | 16 cm |
| Højde: | 23 cm |
| Vægt (brutto): | 0,7 kg |
| Vægt (netto): | 0,6 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 199 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 0,56 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk