Yderligere information
| Vægt | 0,275 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Derry LED Lampe i hvid er en moderne og alsidig lampe, der kombinerer et minimalistisk design med praktisk funktionalitet. Den genopladelige løsning gør lampen ideel til fleksibel brug i hele hjemmet samt udendørs, hvor du nemt kan skabe lys og stemning uden ledninger.
Derry LED Lampe er et oplagt valg til dig, der ønsker en enkel, funktionel og fleksibel lampe med et stilrent udtryk.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Hvid
| Model: | Derry LED Lampe – Hvid |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | PE |
| Farve: | Hvid |
| Længde: | 13 cm |
| Bredde: | 13 cm |
| Højde: | 12 cm |
| Vægt (brutto): | 0,3 kg |
| Vægt (netto): | 0,3 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 189 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 0,275 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk