Yderligere information
| Vægt | 0,3 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Crewe Lantern i naturfarve er en dekorativ og funktionel lanterne, der skaber en varm og hyggelig stemning både inde og ude. Med sit naturlige udtryk og integrerede solcelle kombinerer lanternen æstetik med praktisk og energivenlig belysning.
Crewe Lantern er det oplagte valg til dig, der ønsker en smuk og praktisk lanterne med et naturligt udtryk og fleksibel belysning.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Natur
| Model: | Crewe Lantern – Natur |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Metal, PE |
| Farve: | Natur |
| Længde: | 15 cm |
| Bredde: | 15 cm |
| Højde: | 15,5 cm |
| Vægt (brutto): | 0,4 kg |
| Vægt (netto): | 0,3 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 79 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 0,3 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk