Yderligere information
| Vægt | 0,45 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Carlisle Lyskæde i natur og sort er en stemningsfuld belysningsløsning, der kombinerer et moderne look med naturlige materialer. Det dekorative design i polyrattan og metal giver et eksklusivt udtryk, som skaber varme og hygge i både inde- og udemiljøer.
Carlisle Lyskæde er det oplagte valg til dig, der ønsker en dekorativ og stemningsskabende belysning med et naturligt og moderne udtryk.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Natur / Sort
| Model: | Carlisle Lyskæde – Natur / Sort |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Polyrattan / Metal |
| Farve: | Natur / Sort |
| Længde: | 180 cm |
| Bredde: | 6 cm |
| Højde: | 6 cm |
| Vægt (brutto): | 0,5 kg |
| Vægt (netto): | 0,5 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 129 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 0,45 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk