Yderligere information
| Vægt | 0,322 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstCarlisle Lampen i naturfarve er en elegant og funktionel belysningsløsning, der kombinerer et naturligt design med moderne teknologi. Den genopladelige lampe med integreret solcelle gør det nemt at skabe hyggelig belysning – helt uden ledninger.
Carlisle Lampe er det oplagte valg til dig, der ønsker en smuk og praktisk lampe, der bringer lys og hygge ind i både inde- og uderum.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Natur
| Model: | Carlisle Lampe – Natur |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Metal, PE |
| Farve: | Natur |
| Længde: | 17 cm |
| Bredde: | 17 cm |
| Højde: | 70,5 cm |
| Vægt (brutto): | 0,5 kg |
| Vægt (netto): | 0,3 kg |
| Samle info: | Adskilt |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 139 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 0,322 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk