Yderligere information
| Vægt | 0,65 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstBristol LED Lampe – Hvid
Bristol LED Lampe – Hvid er en stilfuld og funktionel belysningsløsning, der kombinerer moderne design med praktisk funktionalitet. Denne lampe i hvid farve har en elegant strop, hvilket gør det nemt at transportere og hænge den op, hvor du behøver lys. Den genopladelige funktion gør den både økonomisk og miljøvenlig, da du slipper for at skifte batterier, samtidig med at du får en langvarig og effektiv lyskilde.
Den nyeste version af Bristol LED Lampe er designet med fleksibilitet i tankerne, og med den genopladelige funktion får du flere timers brug på én opladning, hvilket gør den ideel til både indendørs og udendørs brug.
Bristol LED Lampe – Hvid er den ideelle lampe til dem, der ønsker praktisk og stilfuld belysning. Med dens genopladelige funktion og enkle design giver den både funktionalitet og æstetik til dit hjem og udendørsområder.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Hvid
| Model: | Bristol LED Lampe – Hvid |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | PP |
| Farve: | Hvid |
| Længde: | 17 cm |
| Bredde: | 17 cm |
| Højde: | 21 cm |
| Vægt (brutto): | 0,9 kg |
| Vægt (netto): | 0,7 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 275 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 0,65 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk