Yderligere information
| Vægt | 0,51 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Bradford Bordlampe – Sort er en stilren og funktionel lampe, der kombinerer moderne design med praktisk anvendelighed. Lampen er fremstillet i metal og glasfiber, hvilket giver en robust konstruktion med et elegant og minimalistisk udtryk. Den sorte farve understreger det tidløse design, som gør lampen let at integrere i både moderne og klassiske indretninger. Som en genopladelig bordlampe giver Bradford stor fleksibilitet, da den kan placeres præcis, hvor du ønsker lys, uden at være afhængig af ledninger og stikkontakter. Med en højde på 37 cm og en bredde på 10 cm har lampen en kompakt størrelse, som gør den velegnet til brug på skrivebord, sengebord, reol eller som stemningsbelysning i stuen.
Fordele ved Bradford Bordlampe – Sort:
Specifikationer:
Bradford Bordlampe – Sort er det perfekte valg til dig, der ønsker en fleksibel og elegant belysningsløsning, som kombinerer funktionalitet, holdbarhed og stilrent design.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Sort
| Model: | Bradford Bordlampe – Sort |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Metal, Glasfiber |
| Farve: | Sort |
| Længde: | 10 cm |
| Bredde: | 10 cm |
| Højde: | 37 cm |
| Vægt (brutto): | 0,7 kg |
| Vægt (netto): | 0,5 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 165 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 0,51 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk