Yderligere information
| Vægt | 0,328 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Ashford Bordlampe i beige og hvid er en elegant og funktionel lampe, der kombinerer et blødt, nordisk udtryk med praktisk fleksibilitet. Den genopladelige funktion gør det nemt at placere lampen, hvor du ønsker – uden ledninger og begrænsninger.
Ashford Bordlampe er det oplagte valg til dig, der ønsker en enkel, elegant og funktionel lampe til dit hjem.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Beige / Hvid
| Model: | Ashford Bordlampe – Beige / Hvid |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Metal, PE |
| Farve: | Beige / Hvid |
| Længde: | 9 cm |
| Bredde: | 9 cm |
| Højde: | 18 cm |
| Vægt (brutto): | 0,4 kg |
| Vægt (netto): | 0,3 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 149 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 0,328 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk