Yderligere information
| Vægt | 13,26 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Taza Puf Modul – Sand er et fleksibelt og stilrent modul, der giver dig flere muligheder i din sofaopstilling. Brug puffen som en komfortabel fodskammel, en ekstra siddeplads eller som et modul, der udvider din Taza-sofa og skaber en afslappet loungefølelse. Den sandfarvede nuance tilfører et roligt, lyst udtryk, som passer naturligt ind i både skandinaviske og moderne hjem.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Sand
| Model: | Taza Puf Modul – Sand |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | 100% Polyester, Træ |
| Farve: | Sand |
| Sæde højde: | 41 cm |
| Længde: | 84 cm |
| Bredde: | 89 cm |
| Højde: | 40 cm |
| Vægt (brutto): | 17 kg |
| Vægt (netto): | 13,3 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 3129 |
| Vægt | 13,26 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk