Yderligere information
| Vægt | 126 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Clyde Loungesofa – Sten Grå er en indbydende loungesofa med et roligt, moderne udtryk og god plads til afslapning. Den venstrevendte opstilling gør det nemt at skabe en naturlig loungezone i stuen, hvor du kan smække benene op og nyde komforten – både til hverdag, filmhygge og når du får gæster. Den sten-grå farve er tidløs og alsidig, så sofaen passer flot sammen med både lyse nuancer, naturmaterialer og mørkere kontraster.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Sten Grå
| Model: | Clyde Loungesofa – Sten Grå |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | 100% Polyester |
| Farve: | Sten Grå |
| Sæde højde: | 42 cm |
| Sæde dybde: | 64 cm |
| Længde: | 109-177 cm |
| Bredde: | 300 cm |
| Højde: | 75 cm |
| Vægt (brutto): | 130,8 kg |
| Vægt (netto): | 126 kg |
| Samle info: | Adskilt |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 2 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 16249 |
| Vægt | 126 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk